Titles you rated
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.0- Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 3.5
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 3.5
The Ancient Magus' Bride: The Boy from the West and the Knight of the Blue StormRated ★ 4.5
Marriage is Difficult for a NinjaRated ★ 3.5
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 4.0
Shadow BeautyRated ★ 4.0
My High School BusinessRated ★ 4.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 5.0
Wave, Listen to Me!Rated ★ 4.5
Old Fashioned CupcakeRated ★ 4.0
Our Season: Spring with Park Jae ChanRated ★ 5.0
The Night Beyond the Tricornered WindowRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.0
"Deji" Meets GirlRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.5
Cells at Work!!Rated ★ 5.0