Titles you rated
Cold EyesRated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 2.5
21Rated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 2.5
My Tutor FriendRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The HostRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 1.0
SilencedRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.0
Raising ArizonaRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Hangover Part IIIRated ★ 3.0
Soul SurferRated ★ 4.5