Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5