Movies
Ratings
950
AntichristRated ★ 4.0
SistersRated ★ 3.5
Kiss Me DeadlyRated ★ 4.0- ForestRated ★ 3.0
UnforgivenRated ★ 2.0
The SearchersRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
High and LowRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
An Autumn TaleRated ★ 3.5
Seven SamuraiRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Bones & AllRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
The Trial of Joan of ArcRated ★ 3.5
BrickRated ★ 4.0