Titles you rated
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 5.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.5
Community Season 1Rated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
More Than a Married Couple, But Not LoversRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 4.5
ReLIFE OVARated ★ 4.5
This is Not a Business Expense!Rated ★ 4.0
Aharen Is IndecipherableRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
The Dangers in My HeartRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5