Titles you rated
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 1.5
MasterRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 1.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0