Titles you rated
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0