Series
Ratings
29
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.5