Movies
Ratings
723
HappyendRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Dream ScenarioRated ★ 3.5
The Seven Year ItchRated ★ 3.0
Molly's GameRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
PersuasionRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5