Movies
Ratings
18
What Women WantRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0