Titles you rated
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0