Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
RayRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0