Movies
Ratings
190
The Dark KnightRated ★ 5.0
Killing For The ProsecutionRated ★ 1.5
The HolidayRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
The PostRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
RememoryRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.5
All the Money in the WorldRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.5