Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Nobody 2Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
The AmateurRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 3.0
Batman Ninja vs. Yakuza LeagueRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5