Movies
Ratings
66
IdentityRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Final Destination 2Rated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5