Movies
Ratings
143
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
AliensRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0