Titles you rated
Dr. SlumpRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Gokusen Special 3Rated ★ 3.5
Anne of Green GablesRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
Super Radical Gag FamilyRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.5
- The Flying SuperboardRated ★ 2.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.5
SlayersRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.5- The Flying SuperboardRated ★ 4.5
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 3.5
TorikoRated ★ 3.5
Dragon Ball Super Season 3Rated ★ 3.5
Dragon Ball Super Season 2Rated ★ 3.5
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 3.5- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
- Taoist MeoteolRated ★ 3.5