Titles you rated
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.0
Naruto the Movie: The LastRated ★ 1.5
The InternRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 1.5
The MartianRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0