Movies
Ratings
656
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
The QueenRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 3.5
GreyhoundRated ★ 4.0
Wood Job!Rated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5
Money MonsterRated ★ 2.5
WindtalkersRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0