Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Ranma1/2Rated ★ 3.5
The Magical Girl and the Evil Lieutenant Used to Be ArchenemiesRated ★ 2.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Urusei YatsuraRated ★ 3.0
Talentless NanaRated ★ 3.0
Made for Love Season 1Rated ★ 3.0