Titles you rated
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Painted FireRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Borg vs McEnroeRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0