Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.5- Les MisérablesRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Swing VoteRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5