Movies
Ratings
144
UsRated ★ 4.5
DownsizingRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
ItRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
The TitanRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The Big SickRated ★ 4.0- As the Gods WillRated ★ 3.0
BaywatchRated ★ 2.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
DetroitRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5