Titles you rated
HyakuemuRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 1.0
PicnicRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 2.5
My Neighbors the YamadasRated ★ 3.0