Titles you rated
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.5
Big Windup!Rated ★ 4.5- 다큐프라임 - 부적Rated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 2.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 2.5