Movies
Ratings
1824
SplitRated ★ 5.0
Lucid DreamRated ★ 1.0
The KingRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
LoganRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 2.5
SpectralRated ★ 3.5
Sadako vs. KayakoRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 1.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
Legend of the Red DragonRated ★ 4.0- Wuroi-mae From Outer Space 2Rated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.5
Funny GamesRated ★ 4.0
Wuroi-mae From Outer SpaceRated ★ 3.0- 흙꼭두장군Rated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Here Comes the BoomRated ★ 3.0