Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Riverside MukolittaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
NonnasRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
CureRated ★ 3.0
Kids are fineRated ★ 3.0
A Monster CallsRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 3.0
YoloRated ★ 3.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
MirageRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Fallen LeavesRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.0