Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.0
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 4.5
Yo-Kai Watch: The MovieRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 2.5
Intimate EnemiesRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
ActressesRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0