Titles you rated
The SilencedRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 1.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
Two MoonsRated ★ 2.5
Sadako 3DRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.0
Don't Tell PapaRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.5