Series
Ratings
25
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5