Titles you rated
Mile 22Rated ★ 1.5
Midnight SpecialRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.5
Three… ExtremesRated ★ 2.5
Deepwater HorizonRated ★ 2.5
Patriots DayRated ★ 2.5
Enough SaidRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Department Q: The Keeper of Lost CausesRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Crimes and MisdemeanorsRated ★ 3.0
The WarriorsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.0
YojimboRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 2.5