Movies
Ratings
96
The Great PassageRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Side EffectsRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The ESP CoupleRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0