Series
Ratings
28
Young SheldonRated ★ 5.0
Pokémon ConciergeRated ★ 5.0
Black Clover Season 1Rated ★ 4.5- Black Clover Season 2Rated ★ 4.5
Lupin Season 1Rated ★ 1.5
Lupin Part 2Rated ★ 0.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.5