Movies
Ratings
369
The MediumRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 1.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0- The Little PrinceRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.0
Ni No KuniRated ★ 2.0
Porco RossoRated ★ 2.5
Ocean WavesRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.5
A Little PrincessRated ★ 0.5
Knives OutRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0