Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 1.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The Killing VoteRated ★ 0.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0