Movies
Ratings
120
MotherRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5