Series
Ratings
25
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Family Outing Season 1Rated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0