Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0