Movies
Ratings
87
21 Jump StreetRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Goodbye MomRated ★ 4.0
Johnny ExpressRated ★ 5.0
RunRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0- JoanRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
MudRated ★ 4.0
The Last WordRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 1.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
I OriginsRated ★ 5.0
Chico & RitaRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 4.0