Titles you rated
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0- Two and a Half MenRated ★ 3.5
- Jake 2.0Rated ★ 3.5
- Lipstick JungleRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Blue BloodsRated ★ 4.0- AlcatrazRated ★ 3.5
90210Rated ★ 3.5
LeverageRated ★ 3.5- Samantha Who?Rated ★ 4.5