Movies
Ratings
685
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Code Name: JackalRated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
MicrohabitatRated ★ 3.5