Series
Ratings
368- Running ManRated ★ 3.5
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 3.5- Unanswered questionsRated ★ 4.0
Problem Child in HouseRated ★ 4.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 4.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 4.0
Lala LandRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Seaside RanchRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0- BakumanRated ★ 2.0
Mr. OsomatsuRated ★ 2.0- Black ButlerRated ★ 3.0
- 나루토 5기Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0