Titles you rated
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Gantz:ORated ★ 4.5
Nomitori SamuraiRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
BrazilRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 4.5
Ossan's Love: Love or DeadRated ★ 5.0- Mask The KekkouRated ★ 1.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 5.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
EvolutionRated ★ 5.0
HK: Hentai Kamen - Abnormal CrisisRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 2.5
SpyRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5