Titles you rated
Friends Season 1Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 5.0
Monsters Share House Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 5.0
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Domestic GirlfriendRated ★ 3.5
Way Too Kawaii!Rated ★ 5.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.0
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 4.5
Your Turn To KillRated ★ 3.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.0
Iine! Hikaru Genji-kunRated ★ 5.0
Ossan's LoveRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0- Jikou KeisatsuRated ★ 5.0