Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5- 원피스 2기Rated ★ 4.5
- Journey to the WestRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 2.5
- DEATH NOTERated ★ 1.5
One PieceRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 3.5- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 2.5