Titles you rated
This Means WarRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0