Titles you rated
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 1.5
MantisRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The GorgeRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 2.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
K.O.Rated ★ 2.0