Movies
Ratings
351
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
A Most Violent YearRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 4.0
A Few Best MenRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
What Love IsRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 3.5
The Basketball DiariesRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Woman in GoldRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.5
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
The LedgeRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.0