Titles you rated
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
AlexanderRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0