Movies
Ratings
300
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Raid 2Rated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 3.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Spy GameRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
MoonRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 3.5
L.A. ConfidentialRated ★ 3.5